رزرو آنلاین پروازهای داخلی و خارجی
.
شنبه 2 بهمن 1400 ** 02/11/1400


آژانس مسافرتی پرسپولیس با داشتن بیش از 10 کانتر صدور بلیط های هوایی بین المللی و داخلی آمادگی ارائه سریعترین خدمات به مسافران می باشد. این کانتر ها علاوه بر ارائه خدمات به عموم مردم اعم از حضوری و تلفنی، هر کدام برای خود دارای شرح وظایف مستقل خدماتی نیز می باشند. این خدمات عبارتند از :
خدمات اختصاصی به شرکت ها و سازمان ها : آژانس مسافرتی پرسپولیس افتخار داشته است که در طول سالها فعالبت خود با صد ها شرکت و سازمان همکاری نماید و نماینده رسمی ارائه خدمات مسافرتی و هوایی به آنها باشد. شرکت ها و سازمان ها با خیالی آسوده می توانند کلیه نیاز های رزرو بلیط های هوایی خود را به ما بسپارند تا در اسرع وقت و با توجه به بهترین خدمات، بهترین قیمت نیز دریافت نمایند.
خدمات اختصاصی به تور های پرسپولیس : با توجه به اعزام سالیانه چندین هزار مسافر به کشور های گوناگون جهان و از طریق تور های دسته جمعی و گروهی پرسپولیس، وجود کانتر هایی خبره یک ضرورت است تا تور های همگی با هم و در ساعت های مناسپ پرواز نمایند.
ارائه خدمات ویژه به مسافران طلایی : آژانس پرسپولیس در طی سالها فعالیت خود توانسته به مسافران خود هر ساله خدمات ویژه و اختصاصی ارائه دهد. مسافرانی در این میان با ما همراه هستند که از روز افتتاح آژانس هنوز پرسپولیس را برای خدمات هوایی خود انتخاب می کنند.
مسبر ها :
آژانس پرسپولیس با داشتن نمایندگی از تمامی شرکت های هوایی معتبر جهانی و ایرانی، قابلیت ارائه خدمات رزرو بلیط های انفرادی و گروهی را بر روی آنها دارد. کانتر های ما از طریق سیستم ها و پنل های اختصاصی آنها می توانند در اسرع وقت نسبت به رزرو و صدور بلیط های هوایی مسافران اقدامات لازم را انجام دهند.
همچنین مجموعه پرسپولیس با مجهز بودن به سیستم های بین المللی روز، امکان رزرو و صدور بلیط پرواز های داخلی دیگر کشور ها و مقاصد را دارد. با بهره بردن از این امکان مسافران، شرکت ها و گروه ها دیگر نگران نبود بلیط های داخلی دیگر کشور ها و یا معطلی در فرودگاه های آنها نخواهند بود.
خدمات آنلاین و لحظه ای:
با توجه به پیشرفت های سریع فناوری در صنعت گردشگری بین المللی و رشد سریع آن در کشور، آژانس پرسپولیس نیز ضرورت تحقیق و توسعه این گونه خدمات را احساس کرد. با همکاری متخصصین برنامه نویسی و توافقات صورت گرفته با کارگزار های بزرگ خدمات هوایی، آژانس پرسپولیس توانسته است سامانه رزرواسیون لحظه ای بلیط های هواپیمایی اعم از خارجی، داخل کشور و سایر کشور ها را اجرا نماید تا مسافران بتنوانند در هر لحظه از روز به جستجو، رزرو و حتی صدور بلیط هوایی خود اقدام نمایند. این سامانه متصل به شبکه بانکی شتاب می باشد تا به راحتی و بدون نیاز به کارت های اعتباری بین المللی، بتوانید برای پرواز به تمامی مقاصد دنیا در راحتی منزل و یا محل کار خود اقدام نمایید.