رزرو آنلاین پروازهای داخلی و خارجی
.
شنبه 28 دی 1398 ** 28/10/1398

 

شرکت  خدمات مسافرتی عرفات زرند فعالیت های خود را در حیطه گردشگری با تکیه بر اعتقادات و صداقت کامل و در نظر گرفتن رفاه مسافران محترم در 5 سال گذشته آغاز نموده و حداکثر تلاش خود را جهت ایجاد فضایی مناسب برای تفریح و سفر مسافران عزیز فراهم آورده و در این امر از افراد مجرب و کاردان استفاده نموده است.  نحوه ی برگزاری بسته های مسافرتی خود را با شاخص های مهم درادامه اشاره می شود. 

شرکت گردشگری و جهانگردی عرفات مجری مستقیم تورهای داخلی و خارجی می باشد و در این زمینه ، شهرها و کشورهایی را انتخاب می نماید که از طبیعت بکر، دست نخورده و زیبا برخوردارهستند و چون اعتقاد داریم اثر گذاری یک سفر خوب و ایجاد یک خاطره دل انگیز و لحظه های به یاد ماندنی در سفری بدست می آید که متفاوت باشد و از مشکلات شهری و آلودگی ها و به دور از دغدغه های اداری و زندگی تکراری باشد،درنتیجه تنوع، یکی از لازمه های مهم زندگی است و هر کسی بخصوص در این عصرماشینی با گرفتاری های گوناگون به یک تغییر نیاز دارد و بهترین ایده یک سفر خوب و به یاد ماندنی است.

شرکت خدمات مسافرتی عرفات زرند سعی کرده است در انتخاب کارگزاران خود نهایت تلاش و دقت خود را بکار گیرد تا در جهت رفاه مسافران محترم محیطی مناسب و امن را ایجاد نماید. ضمن اینکه گروهی از لیدرهای بسیار مجرب، دلسوز، کارآمد، معتقد به موازین اخلاقی که بسیار حائز اهمیت است را گرد هم آورده و در مسافرت های خود استفاده می نماید و همراه واقعی مسافران عزیز باشند. شرکت عرفات زرند برنامه های مسافرتی خود را با نهایت ظرافت و دقت طراحی می نماید تا سفری خاطره انگیز و بدون چالشی را ارائه نماید. .پروازها و هتل ها بیشتر در تنوع و درجه های مختلف گارانتی گردیده که با توجه به در خواست مسافران رزرو می شود که عزیزان بتوانند از این امکانات بهره ببرند.

تورهای ورودی یکی از شاخصه ها و اهداف مهم شرکت بوده و هست و اعتقاد داریم این امر بسیار حائز اهمیت است و با توجه به موقعیت کنونی میهن عزیزمان ایران توجه بیشتر گردشگران کشورهای دیگر به ایران جلب شده و حتی ایران میتواند قطب اول گردشگری در جهان قرار گیرد و این پتانسیل در کشور ما وجود دارد که به لحاظ اقتصادی و ارز آوری از طریق صنعت گردشگری به رشد لازم برسد و شرکت ما نیز در این امر مهم اقدامات مفیدی را انجام داده است.

 

خدمات ارائه شده توسط شرکت عرفات زرند:

ü       فروش بلیط کلیه شرکت های هواپیمایی ایرانی و بین المللی

ü       پرواز های سیستمی و چارتری داخلی و خارجی

ü       رزرو هتل در سراسر ایران اسلامی و جهان

ü       صدور انواع واچر

ü       خدمات کلیه تورهای خارجی و داخلی

ü       خدمات اخذ ویزا جهت مسافرین محترم

ü       اخذ ویزای ایران جهت اتباع کشورهای خارجی

ü       بیمه مسافرتی

ü       ترانسفر فرودگاهی

نظرات کاربران

نظر خود را بیان کنید

نام شما :

ایمیل :

نظرات